default

Apartamente luksoze


key features:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Apartamenti luksoz është ideal për familje që duan të kalojnë pushimet bashkë por duan të kenë fjetjen e ndarë. Dhomat e gjumit kanë secila dalje ne ballkon privat dhe hapësirë të bollshme dhe të një cilësie të lartë. Kjo janë ndër akomodimet më luksoze të hotel Godija & Suites. Në secilën dhomë ka TV, kurse në saloni ka TV plazma dhe ofron ngrohtësinë e një amjenti familjar. Konfigurimi:

– Dhoma e gjumit 1: shtrat dopjo super
– Dhoma e gjumit 2: shtrat dopjo super
– Saloni: Divan që hapet

Dhoma ofron

Sherbimet

e meposhtmeWifi Falas


Banjo & DushTV


MengjesiSherbim Dhome


24/7 Aksesim dhomeTelefon


Parkim

Shiko me shume

Dhoma & Suita

te tjera

Me poshte mund te zgjedhni mbi llojet e dhomave dhe suitave qe ne ofrojme!


Vila

Vila

0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5

Vila është dy katëshe dhe rrethohet nga një kopsht plot me pemë dhe lule dhe ka dy hyrje private...

full details

from

$338.00/night

Apartamente luksoze

Apartamente luksoze

1 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 51 vote, average: 5.00 out of 5

Apartamenti luksoz është ideal për familje që duan të kalojnë pushimet bashkë por duan të kenë fjetjen e ndarë....

full details

from

$0.00/night

Dhome Luksoze 20% off till end of November off

Dhome Luksoze

0 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 50 votes, average: 0.00 out of 5

Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo divan...

full details

from

$0.00/night

Dhoma Standarte

Dhoma Standarte

3 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 53 votes, average: 3.67 out of 5

Dhomat standarte Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo...

full details

from

$0.00/night