default

Dhoma Standarte


key features:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 2.71 out of 5)
Loading...

Dhomat standarte
Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo divan që hapet.
Pajisja me minikuzhine, frigorifer, tavoline buke, tavolinë kafeje si dhe enë gatimi dhe ngrënjeje bëjnë të mundur vetëshërbimin në dhomat me hapësirë të bollshme. Konfigurimi për fjetjen është në të njëjtin ambjent,
– Një shtrat dopjo
– Një shtrat marinar
– Një shtrat portativ ose divan që hapet

Dhoma ofron

Sherbimet

e meposhtmeWifi Falas


Banjo & DushTV


MengjesiSherbim Dhome


24/7 Aksesim dhomeTelefon


Parkim

Shiko me shume

Dhoma & Suita

te tjera

Me poshte mund te zgjedhni mbi llojet e dhomave dhe suitave qe ne ofrojme!


Vila

Vila

13 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 5

Vila është dy katëshe dhe rrethohet nga një kopsht plot me pemë dhe lule dhe ka dy hyrje private...

full details

from

$338.00/night

Apartamente luksoze

Apartamente luksoze

2 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 5

Apartamenti luksoz është ideal për familje që duan të kalojnë pushimet bashkë por duan të kenë fjetjen e ndarë....

full details

from

$0.00/night

Dhome Luksoze 20% off till end of November off

Dhome Luksoze

3 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 5

Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo divan...

full details

from

$0.00/night

Dhoma Standarte

Dhoma Standarte

14 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 5

Dhomat standarte Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo...

full details

from

$0.00/night