default

Suita superior ose penthouse


key features:

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4.50 out of 5)
Loading...

Suita ofron kushte shumë luksoze dhe të pakrahasueshme në bregdetin e Velipojes, me një hapësirë gjë nxë gjithë katin e sipërm të Hotel Godija & Suites. Të tri dhomat e gjumit kanë dalje private në ballkone personale, tre banjo, kryesorja me xhakuzi i shtojnë kushtet superiore të suites. Kuzhina dhe saloni hapen në një ballkon madhështor që ofron pamje nga pishina e Hotel Godia & Suites, nga peisazhi përreth si dhe bregdeti i bukur i Velipojës. Konfigurimi:

– Dhoma kryesore: Shtrat super dopjo
– Dhoma 2: Shtrat super dopjo
– Dhoma 3: 2 Shtretër marinar

Dhoma ofron

Sherbimet

e meposhtmeWifi Falas


Banjo & DushTV


MengjesiSherbim Dhome


24/7 Aksesim dhomeTelefon


Parkim

Shiko me shume

Dhoma & Suita

te tjera

Me poshte mund te zgjedhni mbi llojet e dhomave dhe suitave qe ne ofrojme!


Vila

Vila

13 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 513 votes, average: 1.69 out of 5

Vila është dy katëshe dhe rrethohet nga një kopsht plot me pemë dhe lule dhe ka dy hyrje private...

full details

from

$338.00/night

Apartamente luksoze

Apartamente luksoze

2 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 52 votes, average: 4.50 out of 5

Apartamenti luksoz është ideal për familje që duan të kalojnë pushimet bashkë por duan të kenë fjetjen e ndarë....

full details

from

$0.00/night

Dhome Luksoze 20% off till end of November off

Dhome Luksoze

3 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 53 votes, average: 2.33 out of 5

Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo divan...

full details

from

$0.00/night

Dhoma Standarte

Dhoma Standarte

14 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 514 votes, average: 2.71 out of 5

Dhomat standarte Këto dhoma janë për 4 persona, por mund të akomodohet një person i 5të në shtrat portativ apo...

full details

from

$0.00/night